23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı

23 Nisan Cuma 2021, Saat: 13:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Kalbim Gökkuşağı Partisi

Kalbim Gökkuşağı Partisi

26 Mart Cuma 2021, Saat: 15:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Pijama Partisi

Pijama Partisi

26 Şubat Cuma 2021, Saat: 17:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Kalbim'de Karne Heyecanı

Kalbim'de Karne Heyecanı

22 Ocak Cuma 2021, Saat: 15:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Yeni Yıl Partisi

Yeni Yıl Partisi

25 Aralık Cuma 2020, Saat: 15:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şubesi

Şapka Partisi

Şapka Partisi

27 Kasım Cuma 2020, Saat: 15:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Kalbim'de Sonbahar Partisi

Kalbim'de Sonbahar Partisi

29 Ekim Perşembe 2020, Saat: 15:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Kalbime Hoş Geldin Partisi

Kalbime Hoş Geldin Partisi

25 Eylül Cuma 2020, Saat: 15:00 Kalbim Bir Anaokulu Eyüp Şube

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım.

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece Kalbim Bir Anaokulu Eğitim Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece Kalbim Bir Anaokulu Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

Kalbim Bir Anaokulu Eğitim Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda Kalbim Bir Anaokulu Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.